Grafické studio CCB –
malonákladový digitální tisk

Digitální tisk - nabídka 

K malonákladovému tisku používáme produkční laserovou tiskárnu Minolta Bizhub C351. Maximální stabilitu a opakovatelnost tisku zajišťujeme pravidelnou kalibrací tiskárny.

Na stroji lze tisknout na papír max. gramáže 300 g/m2, papírové samolepky (lesk nebo mat), transferové a průhledné fólie, případně na různé druhy barevných nebo strukturovaných papírů. Formát stroje je max. A3+, tj. rozměr papíru 311×457 mm (maximální potisknutelná plocha 302×425 mm).

Vytištěné zakázky si u nás můžete vyzvednout od pondělí do pátku od 8 do 18 hodin. Hotovou zakázku Vám můžeme zaslat i poštou na dobírku.

Proč využívat digitální tisk?

K čemu využívat digitální tisk?

Navštívenky, dopisní papíry, obálky, plakáty, hromadná korespondence, tisk obrázků, reklamní letáky, brožury, slohy, firemní manuály, akcie, kalendáře, pohlednice, diplomy, obaly CD disků, samolepky, letáčky, přehledy, jídelní lístky, golfové score karty, výroční zprávy, vstupenky, poznámkové lístky, blahopřání, ceníky, noviny, novoročenky, atd.

Dokončovací práce

Barevné i černobílé kopírování

Dodací lhůty

Běžné tisky (do 400 stran) zhotovíme do druhého dne. Vyšší náklady mohou trvat výjimečně déle. Tisk „na počkání“, tj. během jedné až dvou hodin, je možný a poměrně využívaný, vždy však závisí na momentálním vytížení tiskového stroje a našich pracovníků.

Grafika

Pokud nevíte, jak na to, a potřebujete zhotovit grafický návrh Vašich tiskovin, velice rádi Vám nabídneme služby našeho grafického studia.

Pracovní doba

Jsme tu pro Vás od 7:00 hod do 19:00 hod., 5 dní v týdnu, a po dohodě i o víkendu a v noci. Bližší informace a případnou cenovou nabídku vám ihned zašleme.

Tabulka cen nejčastěji vyráběného množství vizitek

Kusů vizitek 100 ks 300 ks 500 ks
Cena za 1ks
1,90 Kč 1,56 Kč 1,35 Kč


Zásady zpracování a ochrany osobních údajů. CCB, spol. s r. o. on LinkedIn

partneři - tvorba webových stránek - webservis © CCB 2024